Plaats van herkomst:
China
Merknaam:
womala
Certificering:
SGS
Modelnummer:
30661130
Merknaam | Vrouw |
Auto model |
S80 XC40 |
Materiaal | metaal/plastic |
Productnaam |
Fender Splash Shield |
Type |
Vervanging van voertuigen |
Deelnummer |
30661130 |
Haven | Guangzhou Ningbo Shanghai |
Ons voordeel |
Fabriek direct verkoop, we komen op elk moment te bezoeken. Hoge kwaliteit en concurrerende prijs. Toonaangevende fabrikant van complete set auto-onderdelen |
De Fender Splash Shield 30661130 is een kwalitatief hoogwaardig onderdeel ontworpen om de zijkant van uw voertuig te beschermen tegen puin en waterschade.inclusief de S80 en XC40Het heeft een belangrijke functie bij het afschermen van de buitenzijde van het voertuig tegen modder, water,en stenen die door de banden worden geschopt., dat de verf van het voertuig behoudt en corrosie voorkomt.
Originele OEM-onderdelen: De 30661130 is een onderdeel van de fabrikant van de originele uitrusting (OEM), dat een perfecte pasvorm en een hoge kwaliteit van de prestaties met uw voertuig garandeert.Het voldoet aan de strenge normen voor duurzaamheid en betrouwbaarheid.
Effectieve bescherming: Ontworpen om te voorkomen dat modder, water en stenen op de carrosserie van het voertuig spatten, helpt het spatschild de impact van vuil en puin op de weg te minimaliseren,ervoor te zorgen dat de buitenkant van uw voertuig in optimale staat blijft.
Duurzaamheid: Dit spatschild is gemaakt van stevige materialen en is gebouwd om bestand te zijn tegen harde weersomstandigheden en de slijtage van dagelijks rijden.Het biedt een langdurige bescherming tegen schade door wegschroot.
Gemakkelijk te installeren: Het spatschild is ontworpen voor eenvoudige installatie en verwijdering, zodat het snel en probleemloos kan worden vervangen of onderhouden.U kunt het schild gemakkelijk vervangen zonder professionele hulp..
Dit spatschild is een essentieel onderdeel om uw voertuig tegen de elementen te beschermen, het uiterlijk te behouden en een optimale prestatie op de weg te garanderen.
● OEM DOM-service
● Meer dan 16 jaar ervaring met export
● Export van volledige voertuigonderdelen
● Kwaliteit en garantie van het merk
● Grote voorraad,snelle levering
● Meer dan 10000+ SKU-nummers
Womala Autoparts is gevestigd in Guangzhou China en is al meer dan 10 jaar betrokken bij de productie van onderdelen.Er werken honderden professionals in onze leveringsafdeling.Dankzij de nauwe samenwerking met meer dan 50 fabrieken, waaronder 5 aandelenvennootschappen, is het mogelijk om de productie en de verkoop van de producten te verbeteren.we hebben een verscheidenheid aan redelijke productoplossingen en betrouwbare marktinformatie voortdurend aan klanten over de hele wereld over de afgelopen tien jaar.
Stuur uw vraag rechtstreeks naar ons