Plaats van herkomst:
China
Merknaam:
Womala
Certificering:
.
Modelnummer:
T4N8134
Productoverzicht
Het koplampreinigingsmondstuk T4N8134 is een origineel OE-kwaliteit onderdeel voor de Jaguar XE (X760) vanaf 2015. Dit linker (LH) sproeimondstuk, ook bekend als een powerwash jet, levert ruitensproeiervloeistof aan de linker koplamp aan de voorzijde om het zicht onder slechte omstandigheden te behouden. T4N8134 is bevestigd voor de XE-serie tot VIN LCP55485.
Belangrijkste Kenmerken
Linker (LH) positie – sproeimondstuk voor de linker koplamp aan de bestuurderszijde
Originele OE-kwaliteit – authentiek Jaguar onderdeel vervaardigd volgens originele specificaties
Direct passende vervanging – komt overeen met de originele montagepunten op de voorbumper
Voor Jaguar XE (X760) – 2015 en later, tot VIN LCP55485
OE-kruisverwijzing
| Jaguar OE |
|---|
| T4N8134 |
Gerelateerd onderdeel: T2H8382 (koplampreinigingspomp – apart verkrijgbaar)
💡 Belangrijk: T4N8134 is het mondstuk/de jet voor de koplampreiniging – niet de pomp. De sproeipomp is een apart onderdeel (T2H8382).
Technische Specificaties
| Parameter | Detail |
|---|---|
| Onderdeeltype | Koplampreinigingsmondstuk / Powerwash Jet |
| Positie | Linksvoor (LH / Bestuurderszijde) |
| Staat | Gloednieuw, OE-kwaliteit |
| Voertuig | Jaguar XE (X760) |
Voertuiggeschiktheid
| Merk | Model | Chassis | Positie | Jaren | VIN-opmerkingen |
|---|---|---|---|---|---|
| voor Jaguar | XE | X760 | Linksvoor | 2017 – 2020 | Tot VIN LCP55485 |
Motorcompatibiliteit (verifieer met VIN):
2.0L L4 Diesel
2.0L L4 Benzine
3.0L V6 Benzine
5.0L V8 Benzine
⚠️ Belangrijk: Dit mondstuk is voor de linker (LH) positie – voor de rechterkant is een ander onderdeelnummer vereist. Geschiktheid geldt tot VIN LCP55485.
Tekenen van defecten
Sproeier sproeit niet – er bereikt geen vloeistof de koplamp
Zwakke of verkeerd uitgelijnde sproeier – vloeistof niet gericht op de koplamp lens
Zichtbare schade – gebarsten of gebroken mondstukbehuizing
Verkeerd uitgelijnd mondstuk – sierdeel zit niet gelijk met de bumper
💡 Een veelvoorkomend probleem is dat de sproeier scheef komt te staan of door vorst wordt uitgeduwd – als het mondstuk niet gelijk zit, moet mogelijk de bumper worden verwijderd voor toegang. Zorg altijd voor een adequate antivriesconcentratie in het ruitensproeiervloeistofreservoir tijdens koud weer.
Cruciaal – Verifieer uw VIN vóór het bestellen
Koplampreinigingsmondstukken zijn VIN- en positie-specifiek. VIN-afsnijding LCP55485 is van toepassing – bevestig het VIN van uw voertuig om ervoor te zorgen dat T4N8134 de juiste vervanging is. Geef uw VIN op – ons team bevestigt de exacte compatibiliteit vóór verzending. Wij kunnen geen retourzendingen accepteren voor verkeerd bestelde onderdelen zonder VIN-verificatie.
💡 Installatietip: Professionele installatie aanbevolen. Toegang tot het mondstuk kan demontage van de voorbumper of de wielkuipbekleding vereisen. Inspecteer de sproeislang en aansluitingen op schade tijdens de vervanging.
Waarom voor ons kiezen
| Voordeel | Detail |
|---|---|
| Voorraad | 10.000+ SKU's op voorraad |
| Kwaliteit | OE-kwaliteit, volledig getest |
| Garantie | 18 maanden tegen fabricagefouten |
| Verzending | Wereldwijd via DHL / UPS / FedEx |
| Flexibiliteit | Monsterbestellingen welkom, lage MOQ |
Neem contact met ons op voor bulkbestellingen of offertes met VIN-controle.
Specificaties kunnen worden gewijzigd; afbeeldingen zijn ter referentie.Aftermarket vervanging – niet aangesloten bij Jaguar Land Rover.
![]()
![]()
Veelgestelde Vragen
A: Tekenen van een defecte bumperbeugel zijn zichtbare schade of vervorming, verkeerd uitgelijnde bumperpanelen, ongebruikelijke geluiden van de voorkant, of als de bumper aan één kant los of doorhangend lijkt.
A: Voor optimale resultaten raden wij professionele installatie aan. Belangrijke overwegingen zijn het zorgen voor de juiste uitlijning van alle montagepunten, het controleren op aanvullende beschadigde componenten, en het verifiëren dat alle bevestigingsmiddelen correct zijn vastgezet volgens de specificaties.
![]()
![]()
Stuur uw vraag rechtstreeks naar ons